burger
flag
flag
flag

Čo je to quest?

Vo štvorici po opiciQuest v Bratislave

Prečítaj si popis a zarezervuj

Existujú questy veselé a smiešne, svetlé a farebné.

Netreba byť géniom.

Quest má byť zábava, nie test. Hráč, ktorý sa dostane do ťažkostí, dostane pomoc. Úroveň zložitosti nie je dôležitá, hlavný je záujem. Stále pracujeme na nových námetoch, aby Váš záujem nevyhasol.

Netreba žiadne skúsenosti

Questy sa odohrávajú v obyčajných miestnostiach, netreba liezť ani robiť žiadne špeciálne veci. Napríklad my máme svetlú a veselú cestovnú kanceláriu, nie je potrebná žiadna príprava ani špeciálne oblečenie. Hrali to deti od 4 rokov ako aj tehotné ženy- nestriehne tam na nikoho žiadne strašidlo ani fyzické nástrahy.

Alica v Krajine zázrakovQuest v Bratislave

Prečítaj si popis a zarezervuj

Úlohy pre hráčov

Dostať sa von z izby alebo vyriešiť zápletku za 60 minút.

Mnohí sa už stretli so slovom quest v počítačových hrách, ale na tieto questy nie je potrebná žiadna predošlá skúsenosť. V prvom rade to je zaujímavé dobrodružstvo a zážitok.

Na to, aby ste prešli quest je potrebné vyriešiť dôvtipné úlohy a byť veľmi pozorný a všímať si detaily. Izba môže byť plná dôkazov a tiež logickými pomôckami. Napríklad, spojením dvoch vecí získate kľúč, ktorý Vám získa prístup k ďalšej úlohe.

Možno sa Vím podarí nájsť tajné dvere a druhú izbu, alebo budete musieť použiť elektirnu, gravitáciu, svetlo, jednoducho všetko na to, aby ste našli spôsob dostať sa von.

KlietkaQuest v Bratislave

Prečítaj si popis a zarezervuj

VKE2E29